O nas

Szanowni Państwo,
Ofertę naszą kierujemy do Dyrektorów Administracyjnych oraz osób zarządzających obiektami biurowymi odpowiedzialnych za utrzymanie czystości w swoich obiektach. Oferujemy sprzątanie firmy na najwyższym poziomie.

Firma sprzątająca System Serwis działa na terenie Warszawy, ale też na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w obsłudze obiektów biurowych typu „AA” oraz „AAA” i terenów zewnętrznych do nich przylegających jak również garaży wielokondygnacyjnych. Wykonujemy również sprzątanie terenów zielonych w pełnym zakresie, które obsługują wyspecjalizowani pracownicy.

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie obsługi sprzętu technicznego używanego do prac wykonywanych przez naszą firmę. Posiadamy wyspecjalizowane działy dozoru techniczno kontrolnego sprawującego opiekę w zakresie utrzymania czystości w Państwa firmach.

Kadra kierownicza System Serwis znana jest z szybkiej reakcji na wszystkie ewentualne nieprawidłowości powstałe podczas wykonywania naszych usług.

Sprzęt techniczny w tym odkurzacze, szorowarki, zamiatarki oraz inne maszyny czyszcząco polerujące dostarczone zostały przez renomowanych producentów, m.in. NILFISK i COMAC. Posiadamy specjalistów przeszkolonych w zakresie obsługi i napraw tego sprzętu.

Wykorzystywane przez nas do sprzątania środki chemiczne sprzątające posiadają wszystkie niezbędne atesty dopuszczające do użycia i są biodegradowalne. Głównie używamy chemii z linii TENZI, BUZIL i AGAPIT.

Poza stałym utrzymywaniem czystości i porządku zabezpieczamy również

  • Serwisy całodzienne i krótsze obsługujące pomieszczenia socjalne
  • Serwisy doraźne o różnej specyfice
  • Dokonujemy wymiany mat wejściowych
  • Zapewniamy mycie okien wewnątrz i zewnątrz doraźnie lub okresowo
  • Pierzemy wykładzinę dywanową w porach dogodnych dla kontrahenta
  • Stałe szybkie zapierania plam na wszystkich meblach biurowych i wykładzinach”

Nasza firma sprzątająca posiada polisę ubezpieczeniową w zakresie odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 PLN

Nasza firma sprzątająca ma własną hurtownię artykułów papierniczo –higienicznych, z której zaopatrujemy naszych kontrahentów w potrzebne środki papiernicze i chemiczne. Dostarczamy je w ilościach, rozmiarach oraz gatunkach według wcześniejszych ustaleń.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Bożena Królikowska
Prezes Zarządu