Jesteś posiadaczem firmy na terenie miasta Warszawy i poszukujesz firmy sprzątającej biura Warszawa?

Zapoznaj się z ofertą firmy sprzątającej bura System Serwis Warszawa.

System Serwis Warszawa to firma sprzątająca przestrzenie biurowe na terenie miasta Warszawa. Firma ta opiera się na zaufaniu klientów, które zdobyte zostało przez dwudziestoletnie doświadczenie oraz jakość wykonywanych usług. Na wyposażenie firmy składają się maszyny takie jak: odkurzacze, szorowarki, zamiatarki, maszyny czyszcząco-polerujące oraz niezbędne środki chemiczne, które posiadają atesty umożliwiające bezpieczne i efektywne korzystanie z nich podczas prac związanych z utrzymaniem czystości. System Serwis jako firma sprzątająca w Warszawie oferuje usługi takie jak: serwis całodzienny lub krótszy z obsługą pomieszczeń socjalnych, zróżnicowane serwisy doraźne, wymiana mat wejściowych, mycie okien od strony wewnętrznej oraz zewnętrznej okresowo lub doraźnie, pranie wykładzin podłogowych po wcześniejszym ustaleniu terminu usługi dogodnego dla klienta oraz stałe i przede wszystkim szybkie zapieranie plam występujących na meblach biurowych i wykładzinach. Wysoka jakość świadczonych przez firmę sprzątającą w Warszawie możliwa jest dzięki odpowiednim środkom chemicznych używanych przez specjalnie przygotowaną kadrę, która odpowiednio zajmie się i przejmie odpowiedzialność za czystość przestrzeni biurowych. System Serwis to przede wszystkim firma sprzątająca obiekty biurowe typu „AA” i „AAA” na terenie Warszawy oraz terenów do nich przylegających jak garaże czy tereny pokryte zielenią (możliwe jest również skorzystanie z usługi odśnieżania oraz usuwania oblodzenia w okresie zimowym), jednak dzięki rozmieszczeniu lokalnych biur firmy na terenie całej Polski, skorzystanie z usług System Serwis możliwe jest również między innymi w Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie czy Toruniu.

Firma sprzątająca biura Warszawa

O nas

Szanowni Państwo,
Ofertę naszą kierujemy do Dyrektorów Administracyjnych oraz osób zarządzających obiektami biurowymi odpowiedzialnych za utrzymanie czystości w swoich obiektach. Oferujemy sprzątanie firmy na najwyższym poziomie.

Firma sprzątająca System Serwis Warszawa działa na terenie Warszawy, ale też na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w obsłudze obiektów biurowych typu „AA” oraz „AAA” i terenów zewnętrznych do nich przylegających jak również garaży wielokondygnacyjnych. Wykonujemy również sprzątanie terenów zielonych w pełnym zakresie, które obsługują wyspecjalizowani pracownicy.

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie obsługi sprzętu technicznego używanego do prac wykonywanych przez naszą firmę. Posiadamy wyspecjalizowane działy dozoru techniczno kontrolnego sprawującego opiekę w zakresie utrzymania czystości w Państwa firmach.

Kadra kierownicza System Serwis znana jest z szybkiej reakcji na wszystkie ewentualne nieprawidłowości powstałe podczas wykonywania naszych usług.

Sprzęt techniczny w tym odkurzacze, szorowarki, zamiatarki oraz inne maszyny czyszcząco polerujące dostarczone zostały przez renomowanych producentów, m.in. NILFISK i COMAC. Posiadamy specjalistów przeszkolonych w zakresie obsługi i napraw tego sprzętu.

Wykorzystywane przez nas do sprzątania środki chemiczne sprzątające posiadają wszystkie niezbędne atesty dopuszczające do użycia i są biodegradowalne. Głównie używamy chemii z linii TENZI, BUZIL i AGAPIT.

Poza stałym utrzymywaniem czystości i porządku zabezpieczamy również

  • Serwisy całodzienne i krótsze obsługujące pomieszczenia socjalne
  • Serwisy doraźne o różnej specyfice
  • Dokonujemy wymiany mat wejściowych
  • Zapewniamy mycie okien wewnątrz i zewnątrz doraźnie lub okresowo
  • Pierzemy wykładzinę dywanową w porach dogodnych dla kontrahenta
  • Stałe szybkie zapierania plam na wszystkich meblach biurowych i wykładzinach”

Nasza firma sprzątająca posiada polisę ubezpieczeniową w zakresie odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 PLN

Nasza firma sprzątająca ma własną hurtownię artykułów papierniczo –higienicznych, z której zaopatrujemy naszych kontrahentów w potrzebne środki papiernicze i chemiczne. Dostarczamy je w ilościach, rozmiarach oraz gatunkach według wcześniejszych ustaleń.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Bożena Królikowska
Prezes Zarządu

Firma sprzątająca biura Warszawa